Logowanie

Aktualności

Zwycięstwo na zakończenie przygotowań

• autor: korona2000, 2014-03-30 12:11

Zespół Korony HiD Ostrołęka na zakończenie przygotowań udał się na mecz sparingowy do Olsztyna z drużyną Naki Olsztyn. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 4:2.

Był to ostatni mecz przed startem rozgrywek. Nasi zawodnicy przez całe spotkanie dobrze realizowali założenia taktyczne.

Pierwsza połowa spotkania to dobra gra naszego zespołu, jednak znów dała o sobie znać nieskuteczność. Nie pozwalaliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele, dobrze rozgrywaliśmy swoje akcje. Jeden błąd w szeregach naszej obrony i do przerwy przegrywaliśmy 0:1.
W drugiej części meczu wreszcie zaczęliśmy strzelać bramki. Cieszy skuteczność jaką zaprezentowaliśmy. Pod koniec meczu pozwoliliśmy jednak przeciwnikowi na zbyt wiele. W nasze szeregi obronne wkradło się rozluźnienie, na co z pewnością nie będziemy mogli sobie pozwolić w pierwszym spotkaniu ligowy. Drugą część spotkania wygrywamy 4:1.

Rozegraliśmy również trzecią kwartę spotkania, w której padł wynik 1:1. Zawodnicy zagrali na zupełnie nowych pozycjach, aby zobaczyć jak to jest, jak trzeba się zachować w danej sytuacji.

Za tydzień pierwszy mecz ligowy. Forma idzie w górę. W ostatni tydzień przygotowań trzeba wykonać solidnie swoją robotę na treningu a z pewnością będzie dobrze.